A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

7me7 - Per Çudi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/04/2009

2009-04-30T02:59:05

Participating in

Top Fest 6


Nuk mund te thuash se nuk ndodhi asgje , zemra me rrahu met vertet , per çudi te kam pare oo veq nje her .
Nuk mund te thuash se nuk ndodhi asgje , edhe ti shtrengove syt e tu , trupi flet , zemra flet , pa qellim me nje shikim
(nanananananananana oooooo nananananananananna)

ref .( aaaaaaa ooooooo aaaaa ooooo...)

Hapa syt dhe shikoj perreth , mbeta vetem dhe ket her , per çudi nuk te pashe me asnje her
Mbeta vetem dhe shikoj perreth, kater mure dhe nje der, per çudi mbeta vet o edhe nje her . Ndezi nje cigare (eeee) , ndeza nje cigare (eeee)
Ndonjehere mbes vetem duke kerkuar yjet , ku mbeti ylli poalar , ku mbeti ylli polar

ref. (deri n'fund)


Lyrics submited by Shpati FrKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019