A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Sabri Nebiju
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: 8kg është një këngëtar. Emri i vertete eshte Sabri Nebiju dhe lindi ne Maqedoni, por tani per tani jeton ne Gjermani. Më datë 3 Qershor 2011, 8kg publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Xhezahir Elezi (xheza)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

A Loc

Elvin A.K.A Mbreti

Dj Bungi

Jasmin

Tonny-D

Backy

B-Ullet

Valon Krasniqi

Leonard Alija

Siller Banioz


Tags: 8Kg, Sabri Nebiju

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019