Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Sabri Nebiju
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: 8kg është një këngëtar. Emri i vertete eshte Sabri Nebiju dhe lindi ne Maqedoni, por tani per tani jeton ne Gjermani. Më datë 3 Qershor 2011, 8kg publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Xhezahir Elezi (xheza)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Loc

Tonny-D

Jasmin

Dj Bungi

Elvin A.K.A Mbreti

B-Ullet

Backy

Valon Krasniqi

Leonard Alija

Liliros

Tags: 8Kg, Sabri Nebiju


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet