Më mbaj mend (për 1 muaj)


8kg - Bombon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bombon".
3. Video është e këngës "Bombon", por nuk këndohet nga 8kg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8kg - Bombon  (Feat. Jimmy's)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Jimmy's

24/12/2010

2010-12-24T17:46:39+00:00varse 1

-kush o ktu pari/kush s'po bon hile
-une e boj e ti zine/ e tjetra ti dridhe,
-une qes ti e ngon/un ri ti punon
-Bone me flow/po si un nuk ta don
-kthena me still/ ti kthej emocionet,
-percjellma ritmin/ bashk edhe tonet,
-wosap wosap/ qdo hit qe pe qes,
-Wosap wosap/ vet kur nuk jes,
-shkruje ti leter/cili ke i vjeter,
-krejt kokan tri/ veq un paskem mjeker,
-ejj kush u prek/ e di pak komercial,
-Paret jan kesh/qdo Prezentim qe dal,
-e let ska mu nal/po vjen nja ma i qart,
-Zonin Luan/ per Femra ma i zjart,
-me zjaarm kallet veni/ kejtve ju shemi,
-repi jeton nshkup/ajt se ketjve ju vje reni,

Reff :

Kalle Kalle ti - Bombon
Hajde Hajde fol - Shka don
Qashtu Qysh du un - Dredhou
Hajde me mu edhe Argetohu

verse 2

-Clubi ushton , ma t'fortat pi vrej //
-Rri n'krye t'venit , bashk me to e thej //
-Knej ma i qarti , per flow e per takt //
-Zemer sgaboj ,se me ty jom i sakt //

-Per ty jom i flakt , tan naten me kcy //
-Ma shum mos e zgat ,ajde thuma n4 sy //
-Une me ty , ajo tjetra me shokin //
-Per blluze , krejt mue um mrrokin //

-Sdi shka po ndodh , athu shka pi kall //
-Ksi stili e zoni , besom qe ka rrall //
-Budall mos u bon , po qu lshoja zonin //
-Nese tpelqen ,ajde rritja pak tonin //

-Theje 1got , edhe bon atmosfer //
-qashtu sikur un , edhe seni ka vler //
-Eren ta nij , pi nshum kilometra //
-Me ty ko mu kon , nese sje ajo e vjetra //


Ky tekst u dërgua nga Nitta`s
Më Shumë Këngë Nga 8kg:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet