Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Albert Prengzi
99nci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Djwron Don

EKO

Ardi G'B

Tonic

Flambo

Klik

Kamali

Leandro Hida

Lil Don

D.A.P


Tags: 99Nci, 99-Nci, Albert Prengzi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet