Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Nikë Gjergjaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: 9TY1 është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi 9TY1, emri i vërtetë i të cilit është Nikë Gjergjaj është pjesë e labelit “Running Rebels”, të GRMV. Më datë 7 Shtator 2018, 9TY1 & Doksi publikojnë videoklipin "Rockstar". Kënga është punuar në muzikë dhe tekst nga vetë artistët. Më datë 2 Nëntor 2018, 9TY1 publikon videoklipin "Lekë". Më datë 9 Dhjetor 2018, 9TY1 publikon videoklipin "Ganjaa". Më datë 13 Janar 2019, 9TY1 publikon videoklipin "Nokia". Më datë 9 Shkurt 2019,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Da Ghost

Mad Lion

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Danny Boy

Wllatki

Dredha

Kacho

Gjyks

Oran G

Tags: 9Ty1, Nikë Gjergjaj


Komente mbi këtë artist