A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çağatay Ulusoy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  298
  • Vendlindja:
  • Istanbul 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Çağatay Ulusoy është një këngëtar i huaj i njohur. Eshte aktor, dhe ish-model. Cagatay Ulusoy filloi shkollimin universitar në Fakultetin e Pylltarisë në Universitetin e Stambollit. Ai u be i njohur per publikun ne vitin 2010 ku ai fitoi si modeli me i mire ne Turqi. Pastaj ai filloi të merrte mësime aktrimi nga Algan Ayla. Karriera e tij filloi në vitin 2011 me karakterin e "Emir Sarrafoğlu" në serialin popullor televiziv "Adini Feriha Koydum", ku ky serial theu shume rekorde mbrenda dhe jasht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lee Dewyze

Kygo

Labrinth

Tom Dice

Baptiste Giabiconi

Alex Mica

Ido Tatlises

John Cena

Mabel Matiz

Muhabbet


Tags: Çağatay Ulusoy, Cagatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019