A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

A.B.I - Lektur E Rruges  (Feat. Banda Butuesi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/07/2013

2013-07-08T19:15:40

Featuring

Banda Butuesi


...........................................................
Sot e boj sod terrin ta dhuroj
Ska per ne neser se nesren sta premtoj
Un jom qitu 24/7 me BX
Lypem se mgjon naj kaffe tu e pi naj njo eks
Gjdo dit drit terr naten une shoh ondrra
Tu u idhnu me njerz dyftyra spartak spot njoh
E kom njo qe e ka sa tnanes tone


Lyrics submited by  GazmendKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019