A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Art - Mace E Zeze


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2006

2006-08-23T16:15:27

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


E bukur sa me dukesh
Nga syte ti shpejt me zhdukesh
Kaq e bukur si mund te jesh
Je njeri apo hyjnesh

Me lendon dhe te dua
Mace e zeze je per mua
Rrugen time ke pershkuar
Fatin tim ke ne duar

Ti mua me ke bere magji
Ne sy me ke hedhur hi
Te dua
Pakufi

Me lendon dhe te dua
Mace e zeze je per mua
Rrugen time ke pershkuar
Fatin tim ke ne duar

Shikimi yt me ka verbuar
Fatin tim ti ke ne duar
Kot s'ta them sa shume te dua
Mace e zeze je per mua
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019