Më mbaj mend (për 1 muaj)

AB-MC - Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ArifosSs:
Ty dua t'kem afer ty du tkem pran vetes une du gjithmon me ty ta bej kuptimin e jetes me ty ska asgje mbarim ti je ti shpirti te ndjej afer gjoksit tim e ndjej edhe naten qe ska mbarim ti erdh pran meje dhe tash je e vetmja femer qe me pushtove mua e qe mhyre thell ne zemer me ty asgje ska fund me ty ka veq fillim pa ty sjam askund je thell ne trupin tim.

Ref..
Per ty gjithqka do bej edhe akllin do ta thej per ty endrroj gjdo nat nje jete me ty me duket pak}2 here

Blendi:
Me mungon gjdo nat me mungon gjdo dit me mungon te kem afer ty o shpirt me mungon aroma e trupit tend me mungon qe te shoh ty ne gjdo vend ku je tash ti ku je tani pse sje afer meje qe te shoh ne dy ah sikur tisha une pran teje edhe ti sikur tishe afer meje ti je ti je engjulli im ti je drita e shpirtit tim gjithqka kisha jep veq me ta ni zonin e kryt tem me pushu en trup tonin edhe pse afer nuk te kam por e ndej sikur afer ty tkam i ndje prej trupit tim floket e tua e ndjej edhe zanin tend kur me thua te dua

ref..

per ty gjithqka do bej edhe akllin do ta thej per ty endrroj gjdo nat nje jete me ty me duket pak}2 here

Blendi:
Tani une jam me ty e koha ec veq per mu e ty te ardhmen bashk ne do ta kemi kufi ndashuri kurr sdo te kemi i yti jam dhe e imja je e per ty jam dhe ti per mua je gjithqka me ty bohet realitet tjeter kush nzemren time vend sdo te ket asniher ne dy skan me na nda gjethmon te lumtur kan me na pa kjo dashuri sdo te ket kurr mbarim sdo tket fund por veq fillim pran meje do te jesh dhe pran do te jam je larg por me mendje afer tkam nje rrug e gjat dyve na pret dhe kjo keng kujtim ka me na mbet.

Ref..

Per ty gjithqka do bej edhe akllin do ta thej per ty endrroj gjdo nat nje jete me ty me duket pak}2 here


Ky tekst u dërgua nga LinaAB-MC
Publikimi: 31/01/2009


AB-MC - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga AB-MC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AB-MC:


Komente 0