Më mbaj mend (për 1 muaj)

AB-MC - As Ni Problem (Feat. Bujaa & V-I-Z-I)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sonte ti je knaq me mu
dhe ski as ni problem
shoqet tua i bjen ktu
dhe shoqnis ja shkep me ren(2her)

tan e din se femna tka lon
krejt e din qe ___ta ka nxan
tan e din qe jam virus per femna
krejt e din ku ____ hin mrena
tan po presin e tan po vesin
kush o qyky qe femnat po ja ngjesin
AB-MC
Featuring: Bujaa & V-I-Z-I
Publikimi: 18/01/2009


AB-MC - As Ni Problem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Ni Problem".
3. Video është e këngës "As Ni Problem", por nuk këndohet nga AB-MC.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AB-MC:


Komente 0