Abdullah Shaqiri
Abdullah Shaqiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Abdullah Shaqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 1 Qershor 2017, Abdullah Shaqiri publikon videoklipin "Pejgamberi Ynë". Më datë 14 Mars 2020, Abdullah Shaqiri publikon videoklipin "Në Mes Rrugës". Videoklipi u prodhua nga kompania REDonPictures. Më datë 28 Qershor 2022, Abdullah Shaqiri publikon videoklipin "Në Haxh Du Me Shku". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Abdullah Shaqiri. Videoklipi u prodhua nga kompania REDonPictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0