Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abdullah Shaqiri - Perse Loti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Perse loti ne syrin tim
mos me pyet o vellau im

X2 :
Zgjate doren fshije lotin
qe te gjejm shpetim

Fshehtesin e zemres sime
nuk mund ta mbuloj

X2
Syt e mi sot do te flasin
te lutem i kupto

Jeta nje shekull i shkurt
endrra genjeshtare

X2 :
Perfat kemi tpart e tan
qe jan shtrire ne varre

Kush mendon se eshte i mire
le tkujtoj per teneshir

X2
Zoti e krijoj gjithsin
por me te urt njerin

Koha sikur lumi
qe rrjedh me shpejtsi

X2
afrohesh per tu freskuar
te merr ne thellsi

O ti qe pason shejtanin
ndegjo keshillen time

X2
kafsho gishitin kercllo dhembin se je ne mashtrime

Je i zhyter ne mekate
po therret ezani

X2
pastro zemren e besimit
me urdher kur'ani

Perse loti ne syrin tim
mos me pyet o vellau im

X2 :
Zgjate doren fshije lotin
qe te gjejm shpetim


Ky tekst u dërgua nga rexhai

Abdullah Shaqiri - Perse Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse Loti".
3. Video është e këngës "Perse Loti", por nuk këndohet nga Abdullah Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abdullah Shaqiri:


Komente 0