Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abdullah Shaqiri - Pejgamberi Ynë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
Ja resulullah ja Muhammed
Tu bofsha kojshi atje në xhennet

Mësues për njerzimin
i besës për premtimin
Për armikun i fuqishëm
për fëmijët i mëshirshëm

I but ishte në fjal
pa lodhur për tu fal
I sjellshëm me gra t'veta
e shoqronte e vërteta

2X
Ja resulullah ja Muhammed
Tu bofsha kojshi atje në xhennet

I bukur shumë i hijshëm
i ëmbël dhe i dijshëm
I dashur për rrethinën
kurr luftës s'ja kthej shpinën

I shpallur Pejgamber
jetoj me shum nder
I turpshëm i moralshëm
në fe i pa luhatshëm

2X
Ja resulullah ja Muhammed
Tu bofsha kojshi atje në xhennet


Ky tekst u dërgua nga rexhaimemedi

Abdullah Shaqiri - Pejgamberi Ynë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pejgamberi Ynë".
3. Video është e këngës "Pejgamberi Ynë", por nuk këndohet nga Abdullah Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abdullah Shaqiri:


Komente 0