Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Abdullah Shaqiri - Në Mes Rrugës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/03/2020

2020-03-14T20:53:04+00:00

Video Produksioni:

REDonPictures"Në Mes Rrugës" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Abdullah Shaqiri.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Abdullah Shaqiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Abdullah Shaqiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet