A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Abdullah Troshupa

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  12
Abdullah Troshupa is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Adis Vishi

Gert Vlashi

Kasam Shaqirvela

Kushtrim Ymeri

Orhan Dauti

Arber Sokoli

Imarton Osmani

Jurgen Ndoci

Endri Nazarko

Arber Shabanaj As


Tags: Abdullah Troshupa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019