Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abra-g - Te Dua Ty (Feat. Big Ar & Mr.bessi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mr.bessi
pse smund te jetojm bashk na te dy
me the te dua me lot ne sy
tash qdo nat skam gjum ne sy
per ty jetoj
per ty kendoj
per ty qdo gje un e perballoj
si mund te jetoj tash un pa ty
je shpresa ime edhe per kta dy syy
tash qdo nat mendoj per ty gjumi sme merr
per ata dy sy te lutem zemer kthehu ti
hiqmi keta lot ne sy
te dua me don esht e vertet
dashurija jon esht e sinqert
gjithmon ja nisi si nje loj tash e e she
smund te harroj..smund te harroj yehh..

Big ar
ref:
kthehu te lutem se po te prees
kthehu te lutem mos me le te vdees
te dua ty nuk e dua asken tjeter
kthehu te lutem ndreqma jeten 2x

AbRa g
smundem te besoj se jam pa ty
mbeta i vetem pa dashuri
puthja jote me kujtohet
syt e tu sme jeln te fjel
se jan te bukur me rrefejn
zemra ime ste harron syt e mi per ty lotojn
tash ti mu me ke harruu
me ke lan te vetem dhe je gezu
por un per ty qaj e vuaj
shpirti im ste harron
naten zgjohem tuj mendu si me le pa te perqafu se me the te du
e she jeten time ta kam fal
per ty jam i vetmi djal
ti se don askend si mu se puthjet e mija ke mej kujtuu..ke mej kujtuu yeehhh..ahaa

Big ar
ref:
kthehu te lutem se po te prees
kthehu te lutem mos me le te vdees
te dua ty nuk e dua asken tjeter
kthehu te lutem ndreqma jeten

kthehu te lutem se po te prees
kthehu te lutem mos me le te vdees
te dua ty nuk e dua asken tjeter
kthehu te lutem ndreqma jeten2x


Ky tekst u dërgua nga Junikkatil-gaxherriAbra-G
Featuring: Big Ar & Mr.Bessi
Publikimi: 11/11/2009


Abra-g - Te Dua Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Ty", por nuk këndohet nga Abra-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abra-G:


Komente 0