Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abstract - Skit 2 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref. 3x :
o ole ole aperi titakumba
o ole ole balua balue

Abstract maron senin ton
si njo si tre e tre si njo jon

Abstract maron senin ton
si njo si tre e tre si njo jon

Se du me ra bom hak!
po du me ra bom tak!
bom shum e jo pak!
se pom vjen pi gjinve gerdi BWaakk..
sakt Ee bom gat e jo pakkëëzzz
per interes t'lepiten gjinja si n'tesha nice sakkëëzzz
se n;dit t'sodit del tyli turni
osht i fort jepja karin se pi pelqen tuli tulin
Pritni se qe sa erdha
e kini demtu hip-hopin e keni bo me vreda
Na fal qe po foli me realitet qe ti e sheh si fakt
na ngjitem per hip-hopi se per to na jena si lepak
veti qa je ka bon pun koti....
per me bo fam e femna sna nebojitet Hip-Hopiii...!!

ref 3x :
Qaq jom i ron qe kur shkruj shkruj ron
1 per ty 1 per mu ngom mir qa pot thom


Ky tekst u dërgua nga Donat Zejnullahu!!Abstract
Publikimi: 13/02/2011


Abstract - Skit 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit 2".
3. Video është e këngës "Skit 2", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abstract:


Komente 0