Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abstract - Pse E Du Muziken Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

aaa,

check it,
check it,

ELINEL:
pse e du muziken,
se muj mi than menimit meritem,
kom sene t'gerrditshme qe s'gerrditen edhe nese i ngon ton diten,
t'lo 0 me flow,
ti kapi tekstet e fshij bothen tem me to,
fjalt i boj n'kontakte si lo veq t'shkrume,
teper t'komplikume,
me madhsin e trunit t'juve sun pi mushi as birat e hunve,
gjuj me rima si me kon lyrical assesino,
ju rrxoi njo ka njo sikur figurat domino,
bohet diagnoza del qi jom ma i madh se overdoza,
pricap me doza, doktor gaforja,
n'dor medoza,
qysh e morra siden ?
ku ta dim ne,
qe po ju i proku takim te,
trut e njerzve si fruta tu i pre,
tuta ka le,
kur m`ka goja ka ge,
u zbulu virusi E,
qfar mendje te prisht ne kok e ke


Ky tekst u dërgua nga R.Abstract
Publikimi: 01/12/2008


Abstract - Pse E Du Muziken
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse E Du Muziken".
3. Video është e këngës "Pse E Du Muziken", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abstract:


Komente 0