Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abstract - Introlude Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rri i kyqt veq me bari rrasna
snalna
shum e qart gaca
snalna deri sa stem bjen asma
qasna direkt te saksit
me kqyr heada a kan qit
se jom ka du mu NAPU phhh
qysh pe don non stop
ganja tu ngre
brushen e dhomve qe 5 vjet e kom ble
qe 5 vjet ganc e re
gipc sa her qe rrin str8 sekondat tu njeh
koha so ka shkon duhet ni kese me ble
aj qe mson per tmir
aj qe mson per keq
dyt napushaqa
ec mos e djeg jointin
mvin fllesha turli fare
qifsha power pontin
e kom ni leter twestit
hajt se pe prishi bluntin
tu ngre marijuan nven t'oksigjenit
zot faleminderit qe sjom alergjik
ndaj polenit
100% natyral
mushknin ta qin timi fatal
normal qe e di qe ma prish spermen
e i di kejt pasojat
qato para se me ngre i kry tona nevojat


Ky tekst u dërgua nga Arian DAbstract
Publikimi: 15/06/2010


Abstract - Introlude
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Introlude".
3. Video është e këngës "Introlude", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abstract:


Komente 0