Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abstract - Baksuz Story Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A je baksuz ti ? nkofsh baksuz ngoje storien hehe .......

Baksuz Story
e di qe hala nuk keni ni
Baksuz Story
Qitash keni me ni ju ni '
Baksuz Story
Baksuzzoo
Baksuzooo

Baksuz Story
e Di qe hala nuk keni ni
Baksuz story
Qitash keni me ni ju ni '
Baksuz Story
Baksuzzoo
Baksuzooo

Dibidus Baksuz ta fus
Dibidus Baksuz ta fus
Bohesh mamush babush
Mos u bo nanush

Dibidus Baksuz ta fus
Dibidus Baksuz ta fus
Bohesh mamush babush
Mos u bo nanush

Jom baksuz perqata ,
Gjinve ju shkoj per K***
Kejt mkapen per K***
Se e kom k*** e madh
Leshin Si livadh
Jom baksuz me do komenta
Kejt originall


Ky tekst u dërgua nga EtnnikkAbstract
Publikimi: 26/10/2011


Abstract - Baksuz Story
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baksuz Story".
3. Video është e këngës "Baksuz Story", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abstract:


Komente 0