Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abstract - Hapi I Madh (Feat. Fermatik)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

abstract fermatik
nxirrma ni kimik
bjerma fell
masko tik
ma ma sik
underground shit
haap i madh knena
hap i madh anena
nese menon me thon qe 2 lidhje me hip hop si kena
spreki em dur
trroki me dorza shpull
mrena ndorza tull
qe nfllow ta ka sa-ka-tu
mos u bo madafaka me mu
se ta pata fakin vertetu
se qa pata pa
te ta dikkur edhe mu mka mungu
son of ju fakin sucker fak ju
muni me marr me men e me menu
muni me ardh me ardh si kang qitash kom mju shkatrru
shperlarje ntru
hapi ma i madh qe e ke marr najher u kon qe ke vendos mem ngu


Ky tekst u dërgua nga Rinor KelmendiAbstract
Featuring: Fermatik
Publikimi: 26/02/2009


Abstract - Hapi I Madh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapi I Madh".
3. Video është e këngës "Hapi I Madh", por nuk këndohet nga Abstract.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Abstract:


Komente 0