Më mbaj mend (për 1 muaj)

Acarusi - Miresevjen Ne Shpirtin Tim (Feat. Mc Geri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Acarusi
I frymzum Ne maksimum per me BO nji love story
per mu edhe ty e dashurin qe nodhi,
kurr skam me e harru shkelqimin ne syt e tu,
ate dit kur tu afrova edhe te thash qe shum tdu,
baby ty tu drodh trupi filloi te dridhet zoni,
te dy ngelem si tngrim nuk po fliste dot asnjoni,
e qe prej asaj dite na te dy kurr su ndam,
ti ke lind per mu e un krejt i joti jam,
dy zero nji tre akoma bashk jemi ne,
prap bashk edhe neser si sot edhe dje,
zemra ime vec per ty zemra jote vec per mu,

Refreni x2
na jena te dy bashk edhe kshu kena me qen
deren ti e ke t'hapme nzemren time mirsevjen
Mir se vjen moj zemerr Mir se vjen ne shpirtin tim
Besom do jem me ty Deri ne Agimm!

MC Geri
Ditet po kalonin shpejt ne te dy ishim prap tnjejt
prap vazhdonim vetem bashk ne na xhelozonin krejt
krejt na shifnin me habi ne te dy shifeshim nsy
si ka mundsi qe ky djal ta dashka vetem ty
un te doja vetem ty dhe hala jam tu tdash
endrra e mbyllme nsjertar qe gjith jeten tjena bashk,
gjithmon do jena bashk se premtimin ta kam dhon
zemra vetem ty te don dhe asnjiher skam me te lon
kur ty nuk tkam pran bota me duket krejt zi,
me zor pres diten tjeter qe bashk tjemi un dhe ti
te te marr ne kraht mi me ngadal te tledhatoj
duke tputh buzen e embel te tregoj sa tdashuroj,
jam i vertet-ne asnji fjal nuk te kam rrejt
se menia segzitson ateher kur zemra flet
cdo fjal qe ta kam thon beso tkam thon me gjith zemer,
tattoo nzemren time un e kam bo at emer!

Refreni x2
na jena te dy bashk edhe kshu kena me qen
deren ti e ke t'hapme nzemren time mirsevjen
Mir se vjen moj zemerr Mir se vjen ne shpirtin tim
Besom do jem me ty Deri ne Agimm!!!


Ky tekst u dërgua nga  KleaOTR


Nuk kemi video për këtë këngë.


Acarusi
Publikimi: 08/03/2013


Acarusi - Miresevjen Ne Shpirtin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miresevjen Ne Shpirtin Tim".
3. Video është e këngës "Miresevjen Ne Shpirtin Tim", por nuk këndohet nga Acarusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Acarusi:


Komente 0