Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ace Yah

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ace Yah është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Denis Bytyqi aka Ace Yah filloi të këndojë në moshën 16 vjeçare duke marrë pjesë në një festivale të ndryshme muzikore. Kenga e tij e parë "Thirrem" u publikoi kur ishte 17 vjeç dhe mori një reagim të madh nga publiku, i cili i siguroi atij një vend në industrinë muzikore shqiptare. Më datë 16 Dhjetor 2016, Indigoman publikon videoklipin "Rollin", në bashkëpunim me Ace Yah. Teksti u shkrua nga vetë Indigoman. Më datë 23 Nëntor 2017, Ace Yah...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gesko

MIN 3

SK

Triblla

Tin (Boletin Musa)

Jashar Hoxha

Majesty

Bujar Ramadani

Lilem

Krayzie Xia

Tags: Ace Yah, Denis Bytyqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet