Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ace - Plumbat E Mi Vrasin (Feat. Maksi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


x3
Plumat e mi vrasin ( vrasin , vrasin ) shum leht kersasn

intagji urrejtjen na e rrisum basin
sa t`jena na kneej ska me pas konkurenc ne vazhdojm e perparojm per juve ska ma egzistenc

Plumat e mi vrasin , shum leht kersasn
intagji urrejtjen na e rrisum basin
sa t`jena na kneej ska me pas konkurenc ne vazhdojm e perparojm per juve ska ma egzistenc

Maxi edhe Ace kulshedra me 7 koka kena helmin fell kujdes se prishet gota fillon gjaku pika e meniher ta hupi prekem me gisht edhe hijen ta zhduki

ni Plum ???????????????????????
plumat e mi vrasin t`shperndam si virusi vjen tash heej me mar gjakun ky Sundusi i randsishum shum , i perbishum sikur Bisha
rrugen qe e patum


Ky tekst u dërgua nga ScottAce
Featuring: Maksi
Publikimi: 10/12/2008


Ace - Plumbat E Mi Vrasin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plumbat E Mi Vrasin".
3. Video është e këngës "Plumbat E Mi Vrasin", por nuk këndohet nga Ace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ace:


Komente 0