Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ace - Yjet Lshojn Bor (Feat. Sula)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

syt e mi po shikojn dicka qe se kuptoj dicka qqe se besoj nuk e di pse jetoj x2

bone zemren gur rezistoju merzive rrjedhin gjak edhe lotet prej syve vetem po rrii edhe kur heci naten un po marr ferrin edhe ti merr parajsen i djega kujtimet po ala nuk po djegen ma shum dui tjert e ma pak due veten tkujtohet ddita par ku kejt tu ra ku kejt tu ra shi me lot naper sy me pamje jena larg me shpirt jena afer e shoh vllaun tem cdo dit naper anderr veres kam me ardh me ni lule ke vorri qqjellin e shoh e ret kush i mori i maj yjet naper dur e se la kan me mi mar shum her lujta me qent po si lidha me litar quditna nganje her kkur i shoh njerzt e humbur zot pse si bone ti krejt njerzt e lumtur

syt e mi po shikojn dicka qe se kuptoj dicka qqe se besoj nuk e di pse jetojx2

u merzita me ket jet dhe po lypi vec ni tjeter 2 plumba nmushkri tash bone zemren hekur kesh ni dit tu menu edhe sa ka me shku edhe sa ka me shku qe krejt njerzt me u bashku hajt se boet mir e ma von do ndryshohet nato rrug ku kalova mo jo spo kalohet a thu ka parajs a thu ka parajs per kto njerzt e rruges hajde ta tregoj si kalohet qysh kaloen vujtet kukes kan me shlu yjet bor 100% i sigurt zoti para e ti prapa mos i lyp ndihm kerkujt sikur gjethet naper pem qe dega i mban fatkeqsit e jetes qe ni zemer i permban te armes nuk i dihet po te une po shiehet jeta esht e shkurt po me tkqija perziet boten e mallkoj e na boni me urrejtje zoti esht me krejt e secili per vete

syt e mi po shikojn dicka qe se kuptoj dicka qqe se besoj nuk e di pse jetoj x2

shoh perpara bota qa sheh per mas kutit e votimit jan si zogu nkafaz a tka nodh ndonjeher kur veten kundershton kerkon mos e perbuz kur boten nuk e don kush man pergjithsi per zemren qe coptova gjith kunder meje gjithmon u keqkuptova te pakten rri nder hije e mos rrij nen heshtje llafet nalt e posht e prishin ni buzqeshje boten po e marr e me ngjyra ta ngjyrosi po eci per mbi uj e jo kamben se fundosi votat na i more e na rrejtje e na myte as ni tmir nuk e pash pi ksaj politike per shkollen po menoj pse se bona shkollen haram i ke paret se tjert veq po lodhen nuk muj me ik trupin nuk muj me hul nervin u bo 1 jav pa gjum qe tkqiat pom njekin

syt e mi po shikojn dicka qe se kuptoj dicka qqe se besoj nuk e di pse jetoj x2


Ky tekst u dërgua nga  blertiAce
Publikimi: 23/11/2009


Ace - Yjet Lshojn Bor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yjet Lshojn Bor".
3. Video është e këngës "Yjet Lshojn Bor", por nuk këndohet nga Ace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ace:


Komente 0