Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ace - Afrohu (Feat. Mali G, Da Killa & Maksi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kallxoma pak se veq du me pa veq du me prek e mas teje ner ta e ke zemren e mir e ke menjen e keqe trupin e holl e ke ne mnyr prefekte thirrum qokollad hej weq per 1 nat hej thuj shoqes tane du me bo ni kontrat hej njana kana bjonde tjetra kana brune njana omelsin tjetra shum e kerkume kur une boj Pazar ska ulje qmimi bateria tu hargju hajde ktu ke k** kini 24 or … plus 7 dit e jawes rri naper klube me problemet e nates po …… femnat ii dehi kur jom present krejt femnat I mshehi a ke per me nez faleminderit per qakmakun thojn me sheqer e ke perzi gjakun

Ref(x2): Afrohu pak zemer kallxoma ti qat emer se une du met prek ty lej ama veq pak zemer tjerat dojn me kan me mu spo du me tjeter femer ama veq 1 nat ti me newe bon shum emer

Hej stop nalu po du diqka met than ti s’vlen per mu ti vlen per teton ti je menemadhe po une ta uli kano g normal qe un ta nguli une spres nuk ves une vet nuk mes jes me ni potez une t’nxo ty nmes mun mi qu durt nalt me piskat kejt killa bima do bari gjumi do rizlla du mu bo tok du mu bo kejt high … n’shipni kuks ferizaj boll me tripa boll me dhipa hala me kanun tu ba veq hita dojn mem prek po sun em prekin hala mas meje pi** vdekin lypin prej meje dojn autograf e din qe Da.Killa nrap o gjigant yeahh

Ref(x2): Afrohu pak zemer kallxoma ti qat emer se une du met prek ty lej ama veq pak zemer tjerat dojn me kan me mu spo du me tjeter femer ama veq 1 nat ti me newe bon shum emer

Nalu qa prit ta kallxoj kur e di zemer vet jam nket loj kur e di zemer per ty kam nevoj zemer bo per mu qa per ty une boj vazhdo bre se po du prap pot boj be mka met merak mka met merak si me qen kaq …gati saher shkrepi si qakmak per ty per atë per te gjith ata qe jan OTR jan ……jan KinG RecordS prap MalI-G tjeter ska mo jam un aty ti mos bon za nalu qa prit se harrowa kom dhe diqka qe ty sta kallxowa shum u munowa jena qe jena a vazhdojm dhe niher afrohu ma knena

Ref(x2): Afrohu pak zemer kallxoma ti qat emer se une du met prek ty lej ama veq pak zemer tjerat dojn me kan me mu spo du me tjeter femer ama veq 1 nat ti me newe bon shum emer


Ky tekst u dërgua nga V`otrAce
Featuring: Da Killa, Maksi & Mali G
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/12/2012


Ace - Afrohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afrohu".
3. Video është e këngës "Afrohu", por nuk këndohet nga Ace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ace:


Komente 0