Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ace - Trip (Feat. Maksi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e kom 1 muhabet , hajt afrohu te veshi
jo me ma tesh , se as un nuk ta teshi
kan me tpelqy sonte idejat e mia
se shqiptart si un , menojn veq per rrespia
hej kamariere , qa po rrin me ni qosh
hajde ktu e rahatom , se shishen e bona bosh
jena kallabllak shoqni , po don meze e raki
dojna dollar me thy , e naj dhip per me QI
sonte sillet ruleti , ferkohet aleti
hekrat i nxerrem , ma shpejt se hyqymeti
1 shishe JACK , se kuksi ka lek e
n'tiran o bari , e n'new york o dollari
sjena miljonera , po nuk hjekem per pare
1 telefonat meniher e bojm 1 qare
bojm tym midis prishtine , i pershtatem mir qdo stine
tash hajt shko veti shoqet a ? a iki virgjine


Ky tekst u dërgua nga Buletin BeqiriAce
Featuring: Maksi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/09/2010


Ace - Trip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trip".
3. Video është e këngës "Trip", por nuk këndohet nga Ace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ace:


Komente 0