Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ace - Intro (Produkti Blindum) (Feat. Adi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse. [Ace]
L.i.G Po Vjen N'Menyr Perfekte
Normal Pa Effekte Normal Pa Difekte
Boj Muzik Per Lagje Muzik Per Pallate
Produkt i BLinkum Kana Sigures Granade
Spo Kom Koh Per HUmbsa Na Jena Fitusa
Jam Lidh Me Ket Loj Si Lidhsat e Kpuca
Per Kta Qe Se Din Edhe Bojn Sikur Gjesma
Un Ta RRzoj Rrepin Se Kom Tekstet e Forta
E Di Qe M'Keni Prit Po ! Su Zhgenjeva
Boj Rrep Me Zemer e Jo Rrep Pa Ndjenja
Prezent N'Cdo Pozit Me I Dal Cdo Kujt Reptur
Gjepat i Maj BOsh Kurse Belin e Maj FUll
Jam Rreper Ce Vlej Nuk Jam Rreper Ce T'Rrej
Talentin Nk e Shes Famen Nuk e BLej
Rrini Flini Gjum Edhe Pini Valium Cetash Me MiXtape e Ma Von Me Album

Reff [Adi] x 4
Cetash Po Del MikStepi
Ku Mbeten Inat-Qart
Shum Mir Tash Krejt e Din
Se Vec Na Jena T'Part


Ky tekst u dërgua nga Gysi-dAce
Featuring: Adi
Publikimi: 25/09/2010


Ace - Intro (Produkti Blindum)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Produkti Blindum)".
3. Video është e këngës "Intro (Produkti Blindum)", por nuk këndohet nga Ace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ace:


Komente 0