Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ace - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Ace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ace - Po Du  (Feat. Adi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mixtape Produkti Blindum"

Komente

Asnjë Koment

30/09/2010

2010-09-30T04:30:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Du" kënduar nga Ace.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ace i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Erian - Po Du

Po du me t'pas pas pas
Po du me m'dasht dasht dasht
Po du me t'pas pas pas
Po du me m'dasht dasht dasht

Cdo nat po vjen prap
n'Anderr mdel e smlen rahat
Andrra jem o me pas ngat
Zemra rreh tik tak

O zemer, nuk po du rrena
Mos luj me ndjenja
Se karma tnxen
Aj aaj aj

Trupin nutella
E bukur cinderella
Po du me thire o zemer
Si ajo nuk ka tjera

Melodi zoni jot kur e nij
Simfoni e shum dashni
Zemer mki bo magji

Po du me t'pas pas pas
Po du me m'dasht dasht dasht
Po du me t'pas pas pas
Po du me m'dasht dasht dasht

I dehum jom
Kambet sme mbajn
Pom deh ajo
Syt e saj pom vrajn

Ama ama
Zemren tone ti amaa
Bejbe mos bo ti drama
Un e ti bashk
Yjet edhe hana

Veq ty tdu
Zemer hajde ti me mu
Mu ki bo si tatoo
Bejbe je tum mungu

Amante monami
Ska jo tjera, je veq ti
Ton jeten tprita
Ti je ma senorita

Po du me t'pas pas pas
Po du me m'dasht dasht dasht
Po du me t'pas pas pas
Po du me m'dasht dasht dasht

Aurora - Po Du

Po mjep feelings, po mjep feelings
Kur je afer me mu (2×)
Kom shum feelings, kom shum feelings
Asnjo tjeter spe du (2×)

Ref:
Merumet
Po du me i nda kto sene me ty bashk
Po du me tpa, po du me tpa cdo nat
Po du me tpa, po du me tpa cdo naaaattt

Jejeje per cdo nat (4×)

Kom kujtime, kom kujtime
Po spo muna mi hup (2×)
Kom shum thirrje, kom shum thirrje
Ama vec ty po tdu (2×)

Ref 2:
Jemi larg
Pi shum mbi ty kallxom mbaj cdo nat
Ta dhash krejt zemren, edhe per ty shum pak
Ta dhash krejt zemren, edhe per ty shum paaaakkk

Jejeje per cdo nat (4×)

Mira - Po Du

Po shoh mire pe kthen kryt knej
Don me ra'n sy un pe vrej
Nuk osht let mu mem pas ngat
Per me fitu
Prit Edhe pak

Buzqeshja e ti pom lun
Po spo du me ja shpreh
Zemer zor me besu Qe nuk je si tjert
Po du me vertetu
Qe nuk je si tjert

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu kcy

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Un baj gabim aj m'thot mfal
Kur osht larg m'qon nalt
Pom pelqen se osht i drejt
Zemra smun ty met urrejt

Buzqeshja e ti pom lun Po spo du me ja shpreh
Zemer zor me besu Qe nuk je si tjert
Po du me vertetu
Qe nuk je Si tjert

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu ky

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Uhhh

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu kcy

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ace:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë