Më mbaj mend (për 1 muaj)

Acidi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Milot Tafarshiku
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
BIOGRAFIA: Acidi është një këngëtar i njohur. Emri i vertete i ACIDI-eshte Milot Tafarshiku. Ai jeton ne gjakove dhe punon ne barnatore bujqesore. Ai ka pasur shum bashkepunim me shume grupe te njohura. kenga e tij e fundit eshte e kushtuar kryetares se ardhshme te gjakoves MIMOZA KUSARI-LILES. Ai ka nje familje tipike gjakovare. Shtepia e tij gjendet ne afersi te qendres se qytetit. Në Maj 2009, J2l merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Get High", në bashkëpunim me Acidi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Acidi, Acid, Milot Tafarshiku

Komente 0