A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Acidi - Gjakove


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/10/2008

2008-10-08T20:07:47

sa e sa njeri sa i thot vetit patriot qe mu pas kon qe mu pas kon pernime ku me dit ku ishim sot shiten burra t mir e shumica jon muta sit kerset najsan fillt meshefen neper skuta hapni vesht ngoni mir fjalt e mia se uen vij nga gjakova

aty ku u lind trimnia aty ku te shkon kryt vetem per ni fjal goje aty ku shum njerz kan derdh gjak vetem per kto troje u ardh koha mu shpreh se boll mo jena perbi ju thoni qa doni po nuk ka me GJAKOVALI kulturen qe e kena na kerkush nuk e ka pranoje dost mos t'vjen inat bre vlla
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
Ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti sosht kerkush
GJAKOV
ti je e nxeht si prush
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti so kerkush
GJAKOV
GJAKOV GJAKOV GJAKOV GJAKOV
na jena sevdali nuk na nin per kurgjo edhe me pak pare na gjef dina me bo edhe ni tmir na e kena edhe kurgjo me dy mene nuk bojna po du me thon qe jena provu me shum sene nuk ka hajgare me ne kta e di qe e di kshtu qe rrini rahat e karin mos na qini se na i kena *** qe sbeson hade knena ndashi me marr vesh se kush karin jena matuni mir niher deri ne trri niher ngjeni mos u shitni fort trrima se mut en byth nuk keni po shprehna pak keq veq njese se nuk ka dert veq ata qe na doj tkeqen e qifshin nonen e vet
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
Ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti sosht kerkush
GJAKOV
ti je e nxeht si prush
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti so kerkush
GJAKOV
GJAKOV GJAKOV GJAKOV GJAKOV
nese pahiri te shkon menja me hi en ferrk me GECANA pej qitashi dije qe ka me tu qi nana me lujt koqe me ta hala nuk u dal ni pidh none kshtu qe dosti jem qije nonen tone veq mos i bjen ka CUBAT se edhe ata jon belagji t'rrehin e s'tlojin me kajt t'bojin shkrum e hi as ka Blloki i ri t'kisha thon mes mu dok se ata hiq spritojn me ti qit trut en tok lemo kurrizi as qe dojna met pa se tbojin gjenaze e edhe hoxha priton me tla tash therrja more djal se ti je veq per shtall edhe en hifsh ka je dal ski me pshtu gjall o budall
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
Ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti sosht kerkush
GJAKOV
ti je e nxeht si prush
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti so kerkush
GJAKOV
GJAKOV GJAKOV GJAKOV GJAKOV
GJAKOV
per ty ket sen e kom bo
GJAKOV
Ty s'te ndrroj me kurgjo
GJAKOV
si ti sosht kerkush
GJAKOV
ti je e nxeht si prush


Lyrics submited by HedonKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019