A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  114
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Act është një këngëtar. Mc Don Act (Edon Aliu) u rrit rrugeve te Lipjanit. Duke jetuar me minoritetin serb, pati shume konflikte dhe ngatrresa. Kur ishte femije, Edonin e therrisnin "Ciga". Ai formoi nje grup duke u ngaterruar me "shki" e me lagje te tjera. Mbas luftes ne Kosove, Edoni emigroi ne Londer. Aty ishte e veshtire te ambjentohej lloj lloj rracash e kulturash. Qe diten e pare te shkolles i theu dhembet njerit e pas disa kohesh u perjashtua nga shkolla. Me muzi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Timi

Q-Fast

Ghost Pymm

Click-E

Koda

El-One

Gjon Tahiri

Ag-Beatzz

Jango Tonny

Dashi


Tags: Act, A.C.T, A.C.T., Act Gang, A.C.T. Gang, Mc Don Act

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019