A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Act
  • Nuk Ka Me Real

Audio

Video Link

Act - Nuk Ka Me Real  (Feat. Cronki)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/04/2009

2009-04-20T13:34:30

Participating in

Top Fest 6It's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Ka Me Real" sung by Act.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Act attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019