A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Act
  • Hapni Rrugen

Audio

Act - Hapni Rrugen  (Feat. Otr)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2009

2009-11-03T21:20:24

ref 2x
hapni rrugen ne kur vina
na kur vina dridhet bina
ju e dini se ku rrina
nlonder, nlonder, na ktu rrina

ARTZ : Lagjia , Qyteti jem , kosova jem
london city biro ACT GANG...

ti nuk bon rep kurgjo,
rrepi osht i jem,
loja ost e ron,
une secilin e njo,
se kta muta po bojn rep,
une nuk pi njoh,
ka ardh koha qe njerzit mu...?
.......
......
ju e dini ton se kush jem,
mos boni de meq se na kurgjo sjem..!


ref 2x

hapni rrugen ne kur vina
na kur vina dridhet bina
ju e dini se ku rrina
nlonder, nlonder, na ktu rrina

Merks:
Jam kush jom, aha, jam cka jom, aha
nuk ma nije per kerkon, mos u provoko me mu se ju boj dom
kush me njef thot se jam tropojan i vertet
Mtha vllai jem o flet ai qe tpret, ko me dek
kshu qe une flej qet, jam otr shqipe, se mu ka tek
inat-g flasin jan que pesh, jo me ti shoh ato brek nuk kan dek
Per muzik jam shum i a shum
per shoqni jam i sakte shumtit me dojn
fort e do tjer, ma kan inat, se si un nuk ka
kurr ska me pas marks man oTr
Ne jena tpart, nuk ka nevoj me ju than
se kta e din vet, per ket lloj muzik, se kush a mret
ropt npidh atij qe po flet, kush e lyp po ua jep apet e apet

ref 2x
hapni rrugen ne kur vina
na kur vina dridhet bina
ju e dini se ku rrina
nlonder, nlonder, na ktu rrina


Ky tekst u dërgua nga Irdi_otr - Irdilrb   shkodrani   DeNo1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019