Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Act - Street Shit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/09/2013

2013-09-02T22:24:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Street Shit" kënduar nga Act.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mc Kresha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

don world don world don don world
DutchSchultz:
ku je aje (aje)
a je si je (si je )
a je a sje
bari me ngreh(huu)
a mun me ngje (a mun me ngje)
kur bohesh dhe (kur bohesh dhe)
kur dalin njerz ja nis mu nxeh
mas 1 vjeti kur te sheh edhe pse
nuk e njeh jointin n`dor tasija n`xhep
edhe s`din ai n`qaf e ngjet
e itaqi vet ni vi kok po ja cet
per mu ni ma nxeht pe perzika me xhek
ky tipi koka tek
paska vill edhe shum lek
paska vjedh edhe ne gurbet
dit per dit e vjet per vjet
tona punt po ecin vet me bereqet
po na qet na kur kyqum e majna nxeht i prekum ret
i njekum tjert i lojna t`wjerrt
sa her e kshyr nalt
kshyr edhe posht (posht posht)
paret kokan per toke ti kapu bonu i fort fort
vin ort si ki ndort shkyhen zort
kejt ca sillet e ca millet e ca bohet
edhe u korr

reff:
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit

Caspo:
ti pe din e shet mallin
cyre policin ka se nalin(nalin)
se pe din ku pe cet aj ku pe shet aj
qysh k**i po menoni ce pe bon aj
ju po shihni ce po ec n`air
ju pe dini ce po rrin HIGH
ju pe dini ce pi gjun aj
ton pe dini ce me 9mm ti shpon aj
kur o puna me bo pare pare bon aj
se pa pare me korup daj
ju thoni ce pe prish renin
se me killa me killa po sillet e pe sill venin
se me dilla me dilla po meret e pe mer venin
ju po doni me prit
ca po muni po munoni me dit
spo guxoni e po doni me cit
situatem ju pe leni mu rit
AK47 po se dini se perdorni per me dal n'beat
spo kuptoni ku po shkoni me dit
e ti nuk e ki me dit(nuk e ki me dit)
ton e dini madhafaka ce pe dini
e dini si kur kini
madhafaka ce pe rini
madhafaka ce pe lini
madhafaka ma sdini
po vini se pe dini ci ska mo madhafaka si ky madhfaka ceky madhafaka ce pe q*n madhafaka (faka faka)
po madhafaka
po madhafaka
cesi madhafaka continue me flow
madhafaka shpejt
madhafaka po
madhafaka lsho
madhafaka ngo
madhafaka mso madhafaka
ouu no madhafaka un jom madhafaka
me ni powpow madhafaka
no no madhafaka
jo madhaka si me kon kurr
madhafaka tu munu mu bo si un
madhafaka (faka faka)

reff:

don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit

Mc Kresha & Snupa
qa po doni me thon
kur na shihni ton
getto ju skini ca me thon
se jom i rond si heavy metal
nese don beef dil une dal
problem minimal
nese don me neve me ngre
ngre mos u nal (mos u nal)
urbanistik me stil sick
edhe shum i permenun ne public
classic neper rug n'TAVNIK Nike classic
sdojna me e ndru ma frik hot shit
yeeah madhafaka that`s it
mixtape me real mix e jo me mix fake
te fort jena kejt po asnjo sjena te njejt
hat sheet yeah madhafaka that sit
njerzt e lshojn cd-n ton e bohen fit
mos fol per neve keq se te mshelet goja me kitt
ju ca kshyrni neper filma
na e bojna per cdo dit
e deri kur me ket c**none
deri sa te desum p***none
se bojna pare nket c**none
se e kultivojna p***none
sjem si ti
jem TC djemt e kci
repin e kurvat leni ktu
se ka kush mi c**
mos thuj se di kush jon te cart nkit shit
Mc Records madhafaka
e ti vec chillit

reff:
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit

reff:don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shit
don world don don world street shitMë Shumë Këngë Nga Act:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet