Më mbaj mend (për 1 muaj)

Act - Hala (Feat. Krimineli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Refr.

Hala nket *IM NANE hala i vertet
hala qitu me rep sma nin per kta tjert
kejt kejt kejt e kan vrejt
kta tjertit tejerti jan fejk

zhumapel Criminal !!!

Krimineli verse 2 O zot du me mfal per m'katet qe i bona ,u bo von skam si me u nal por ti mu mfal per tetona,
veshum gjona cona dal prej shpia bohem gati per tetona edhe nbel e fus alltin clik clik clak.......
armiq jane ka vin na po bim rrepin nshpi prezantojme krejt malsine kush se din le ta dine ,
boni gati per rrep te eger se per seder i them kto fjale ,boni gati per nje veper tjeter te eger se venin kam me kall
coni nkome rrepin ju a bim te ronde,Ska rendesi se ca po bon rendesi ka se ne ta bom....
Per fame del n'skene Doli vetja Little Waynne bitch per mu sje sen..Motherfucking Hatersssss.....


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1Act
Featuring: Krimineli
Publikimi: 14/06/2011


Act - Hala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala".
3. Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Act.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Act:


Komente 0