Më mbaj mend (për 1 muaj)

Act - Malli I Gurbetit  (Feat. Mc Leo & Albi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Albi

11/06/2011

2011-06-11T21:54:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli I Gurbetit" kënduar nga Act.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Act i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Act:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet