Më mbaj mend (për 1 muaj)

Action Bronson - Shiraz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


you've been the best since i stepped in
bring a hooker to the mother fucker.
Like you are red skin eat a ...
Life is a.. like a Jesus New York city .. big things
Moving like .. bitches run this place .. which means i am on the right
Get paid by any means say good night
... that is blood money on the .. on a long table
.. bitches always classing up the .. pumping in the ...
Mother fuckers are splay .. i have been Niagara falls
.. mother fucker camera off
.. no shit .. drunk and they smoke ...
Feel it jump ..
Got .. walking around .. never speak the fuzz
Me and you take the drugs
Show them how to use the .. cause
,, we are in the shower give me head shampoo
,, take the cash tango .. than you by fuck you


Action Bronson - Shiraz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiraz".
3. Video është e këngës "Shiraz", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:


Komente 0