Më mbaj mend (për 1 muaj)

Action Bronson - Forbidden Fruit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Forbidden Fruit" kënduar nga Action Bronson.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ne-yo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Oooooh ooooh) (2x)
I fantasize because there's nothing more,
From a distance, I do adore,
You are her property and she is yours,
Nothing I could do...

refrain:
but close my eyes and watch us dance,
Together,
Underneath the cherry moon,
Your another womans man,
In my mind
It's only you and me
It drives me crazy
I just wanna stand up and scream

Tonight I will steal you away
(Oooooh ooooh)
All I want is just one taste (Oooooh)
All that I want to do
Forbidden fruit

I got to get up quick,
Before she catch me staring at his lips,
They look like wine, I want to take a sip
Nothing I can do...

refrain

Tonight I will steal you away
(Oooooh ooooh)
All I want is just one taste (Oooooh)
All that I wanna do

It's something I shouldn't
Ooh, the room is starting to spin
Gimme your hand, forget your girl
Let's go somewhere and commit a sin

Tonight I will steal you away
(Oooooh ooooh)
All I want is just one taste
(Oooooh ooooh)

language english
viewed34 times

Publikimi: 17/04/2011Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:


Komente mbi këtë këngëAction Bronson - Forbidden Fruit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forbidden Fruit".
3. Video është e këngës "Forbidden Fruit", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.