Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Cocoa Butter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cocoa Butter".
3. Video është e këngës "Cocoa Butter", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Cocoa Butter  (Feat. Nina Sky)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Well-Done"

Komente

Asnjë Koment

22/10/2011

2011-10-21T23:44:47+00:00Albanian style: rock leathers in the sand
I’ll shoot my cousin for nothing: dominant man
Go visit fam with no problems - on some normal shit
Straight from Skopje, Macedonia, the floral lit
Licorice liquor, one cube, a touch of water
Watch it mix, turn white like the Duchess' daughter
I’m in the corner puffing Ganja with the musky odor
Destination back of your throat - cup of soda
Uh. This is Bam Bam Bigelow, Queens to Asbury Park connect: Figaro
My uniform Carhartt sweats and Gore-tex athletic horses on my chest and on my short sets
The Leslie Nielsen of the weed and the words
This is Action Bronsolinni, 33 and the 3rd, kid
Naked gun, the serial is scratched off
Armed like Rocket in his prime, blast off

On and on, push it through, we won
Never stop till the day we there
On and on, push it through, we won
Never stop till the day we there

Push your seat back. The Rickey Henderson of rap
Jets hat, underneath a little blubber lie the 6 pack
Summer time I cop the musket with the kick back
Then sit back, stand up, eyes low, hit that
This happens continuously throughout the night
Now my eyes are like diamonds, that’s looking blue-ish in the light
Like a prism, shooting out hope, honor, and optimism
Never stop it till we're coastal on the aqua mission
Reach my hand in the water and grab a tuna
Silhouette you see reflection of light, right off the Mezzaluna
That’s a half moon, wavy like my man’s fade
The European carry-all. Color: tan, suede
Handmade, hand blades, carve up your features, I’m a creature
Section 39 - I’m in the bleachers
Fiends get washed up like turtles on the beaches
It’s mating season make the verbal for your speakers

On and on, push it through, we won
Never stop till the day we there
On and on, push it through, we won
Never stop till the day we there

Ill prosciutto. legend, Phil Rizzuto
Marijuana like the pussy, I keep it crudo
That’s raw, now I declare war
You in the women’s league
I show you how a man score
Look at my beard and my body like a grizzly
I’m shoulder pressing 3 plates
Obama - EBT. I'm a G. Supermarket sweepstakes
Still drinking vintage out the bottle with the cheese plate
The Derek Harper with the low Caesar, flow fever
More than likely digging in your ho's beaver
Drug smoke to my neck just like a turkey
Dough dirty, make your brother do a curtsy. no mercy, Van Buren cop Hershey
Square Tyson and I’m in the mountains eating rare bison
Clam chowder, you ain't fucking with this man-power
Straight from Queens, where we're known to make your plans sour

On and on, push it through, we won
Never stop till the day we there
On and on, push it through, we won
Never stop till the day we there


Ky tekst u dërgua nga Victoria
Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet