Më mbaj mend (për 1 muaj)

Action Bronson - Dreamer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ayo, my headbands filled with acid, out of body
Mind trick, mind sick like Magic Johnson's dick
You know your shorty lettin' Bronson hit
Stuff penis down the neck like it's lozenges
Two bags of drug sleep, 'bout to wake 'em up, though
Stay sharp, cut quarts with the cutthroats
Don't snort, use gloves when you cut dope
Won't stop, eat box on a plush boat
The brougham, forest green with peanut butter
Jelly belly, f**kin' in a smelly telly
African room, drugs up in the nightstand
Look in my eyes, "Daddy, make the light dance!"
Nice pants, cut off at the knee
Cuttlefish, cut up on the beach, out the sea
Mix it with the lime juice, smidgen of it's own ink
(Ah, the beat cut out)Publikimi: 12/03/2012


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:


Komente 0


Action Bronson - Dreamer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dreamer".
3. Video është e këngës "Dreamer", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.