Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Triple Backflip

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Triple Backflip".
3. Video është e këngës "Triple Backflip", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Triple Backflip  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Saab Stories Ep"

Komente

Asnjë Koment

20/06/2013

2013-06-20T19:58:32+00:00Peel the top off the Cantine Pellegrino
Lost my money at the tables, but I got it back in Cee-lo
I'm trying to have the bank account with all the 0's
Rolling Camaros, Jose Canseco was my hero
Swing the bat like I swing the 'Lac
Snap my fingers and they bring the crab
Wave my hand and they bring the bag
For your body motherf**ker cause you old news
And then you see me f**king skip away in boat shoes
Ri-ri-ri-ri-ri-ri-ri-ri-ri- rip your dick off
Ahh uhhh! Motherf**ker I'm a sicko
Fucko, amethyst on the knuckle
On the arm something Spanish with the bubble

[Hook:]
Uh, it's big trouble in Little China
All of the china hidden inside of a big vagina
Uh, I'll pile drive her through the bed
Hit the strip, get my motherf**king bread, don't you say a word, bi**h
I need the gators just to match the vest
Have my apprentice put the stainless to a bastard's chest
Come out the sweatsuit
Do a triple back flip into the red coupe
Skrrrt, we out

Come, hold my dick while I take a piss
Shake it off, put it back in my boxer shorts
Ride in the drop top lobster Porsche
Inside the joint I got some pasta sauce
Uh, stalking the street, just to put the fork in the beef
Coffins are cheap, seats are very soft in the Jeep
The lights hit me at the club, my skin was like a chicken
And now my leather to the ankle by my Pippen
This feels crazy and I hoping I don't blow it
That goes to show I'm still a human under all this glow
Needless to say I'm exceeding while you pussies bleeding
I guess your wake was not in season
Breezing

[Hook]
Uh, it's big trouble in Little China
All of the china hidden inside of a big vagina
Uh, I'll pile drive her through the bed
Hit the strip, get my motherf**king bread, don't you say a word, bi**h
I need the gators just to match the vest
Have my apprentice put the stainless to a bastard's chest
Come out the sweatsuit
Do a triple back flip into the red coupe
Skrrrt, we out


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet