A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ada Hoxha - Ti Shkove


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Participating in

Top Fest 2


nje got e thuer,
ti e ke dashtur boten e mbyle ,
Per te mos te kthyer.
Un jam tash e vrare ,zemra ime e plagosur
si ni lule tani e thar
lothja vetevet jam e brojtur

refff nje her ;
me mungon prekja jote ,
dora jote kur me leraton.
byzet jon thar baby
nuk te kam qirijon
baby ame ndexhonj
tani kam dhimbje pa fund
baby ti a me degjon ?
ti vazdon me tradhtit te tua,
jo me mua nuk te shkon
ohh yeahhhhhhh

koha qe ne bashk kaluam,
ishte fantastik.
vet e menuar e me le ,
kjo esht lumturi
isha vetvuar e te besova
me shum siguri,
boll ka nesur te branoj,
te dua tadheti

reff 2 her;;
me mungon prekja jote ,
dora jote kur me leraton.
byzet jon thar o baby
nuk te kam qirijon
baby ame ndexhonj
tani kam dhimbje pa fund
baby ti a me degjon ?
ti vazdon me tradhtit te tua,
jo me mua nuk te shkon
ohh yeahhhhhhh


Lyrics submited by  shishi123


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019