A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adalena Seferi - Nuk Mundem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/04/2013

2013-04-08T15:17:11

Music & Arrangement:

Lil Ami

Lyrics:

Adalena Seferi


Nuk mundem!
Dikur ne te dy ishim gjithcka
Si ne te dy thoshin jo nuk ka
Dikur me doje ti me te vertet
Isha gjithcka per ty per mua ishe mbret!

Nuk mund te harroj jo asnje kujtim
Fjalet me te bukura
Qe me dolen mashtrim!
Une smund te jem ashtu sic do ti
Por mund te jem ajo qe te kupton ty

Nuk mund te te them larg me qendro
Nuk mundem me,nuk mundem jooo!
Nuk dua trishtim shpirt te keputur
Dua zemren per te cilen shume jam lutur

Erresira ne trupin tend
Dua te jem ajo qe aq embel te zgjon
Dhe flladi I mengjesit me gjen tek ty
Ishim dikur nje shpirt te dy

Tani me kurre ty sdo te harroj
Se kjo zemer gjithnje ndihet njelloje
Dhe pse me une nuk jam me tyyy
Do tjemi bashke ne perjetesi

Nuk mund te te them larg me qendro
Nuk mundem me,nuk mundem jooo!
Nuk dua trishtim shpirt te keputur
Dua zemren per te cilen shume jam lutur


Lyrics submited by Vjori MiminllariKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019