A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Adalena Seferi - Ne Te Dy


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2015

2015-01-28T23:52:33

Lyrics:

Adalena Seferi

Music & Arrangement:

Alban ArifiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Ne Te Dy" sung by Adalena Seferi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Orjola Xhemollari - Ne Te Dy

nje fjala jote
nje perqafim

gjithmone i ngrohte
eshte per shpirtin tim

mos me ler vetem
asnje sekond

asnje moment
pa ty s'mund te jetoj

pararefren 4x:

jam e e jotja jotja jam

Refreni 2x:

Hey, kam enderruar per kete dite
ti se di sa shume kam prit
te jemi vec ne te dy
asnje tjeter mes nesh
me nuk mund te pres...

Ledian Huna - Ne Te Dy

Ne ender te shoh te ngjitur pas meje
S'gjej dot fjale te ta shpjegoj
Ky malli qe vret kujtimet mi zgjon
Jam i lodhur nga kjo jete

Dua t'jem me ty ne kte moment
Drejt teje te vi
Dua t'jem atje ne pafundesi
Pa ty jo smund te rri

REF:Perjetesine me ty ta ndaj
N'krahet e mia do te mbaj
Dua t'fluturoj me ty
T'jemi bashke "NE TE DY" 2X

Refuzoj te zgjohem nga kjo ender
Qe me sjell kaq prane tek ti
Nuk dua te shuhet kjo ndjenje kaq e bukur
Ky emocion kjo melodi

Dua t'jem me ty ne kte moment
Drejt teje te vi
Dua t'jem atje ne pafundesi
Pa ty jo smund te rri

REF:Perjetesine me ty ta ndaj
N'krahet e mia do te mbaj
Dua t'fluturoj me ty
T'jemi bashke "NE TE DY" 2X

Rakipe Karaj - Ne Te Dy

u futa nen nje pjeshke, rrjedh nje krua, ...

ref.
duhemi ne te dy
le ta di gjithe fshati
te pelcasin shkeset nga inati
...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019