Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Adalena - S'je Njeri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/10/2017

2017-10-02T13:31:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'je Njeri" kënduar nga Adalena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adalena Seferi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet