Adavlin Zariu
Adavlin Zariu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada Kanada

Biografia

BIOGRAFIA: Adavlin Zariu është një këngëtar. Në vitin 2012, Adavlin Zariu merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 29 Janar 2015, Adavlin publikon videoklipin "Veten Lendon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0