Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adavlin Zariu

Adavlin Zariu
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Adavlin Zariu është këngëtar. Në vitin 2012, Adavlin Zariu merr pjesë në X Factor Albania 1.

Më datë 29 Janar 2015, Adavlin publikon videoklipin "Veten Lendon".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

X Factor Albania


Komente 0