Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Latifi - Shkolla Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22

Shkolla ime është e madhe
Ka shumë klasa dhe dritare
Mëson vjersha gjuhë amtare
Matematikë edukatë qytetare

Te gjitha I mësojmë
Këngët I këndojmë
Lojën e zhvillojmë
Detyrat perfundojmë 2x

Ref:E dua shkollën
E dua lojën
matematikën edhe muzikën
luaj piano mësoj solfexho
të gjitha këto I kam në zemër 2x

Por unë mësoj në dy shkolla
Sepse jam shumë zonja
Shkollën e muzikës shumë e dua
Pianiste do bëhem koncerte do të luaj.
Të gjitha I mësoj
Te gjitha I mësojmë
Këngët I këndojmë
Lojën e zhvillojmë
Detyrat perfundojmë 2x

Ref:E dua shkollën
E dua lojën
matematikën edhe muzikën
luaj piano mësoj solfexho
të gjitha këto I kam në zemër 4x
Adea Latifi
Publikimi: 09/02/2013


Adea Latifi - Shkolla Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkolla Ime".
3. Video është e këngës "Shkolla Ime", por nuk këndohet nga Adea Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Latifi:


Komente 1